Back to all Post

Advent 2022. u muzeju Naša Majka

by in Novosti

Prve nedjelje Došašća, 27. studenoga 2022. godine s početkom u 19 sati na platou Muzeja “Naša Majka” biti će otvorena manifestacija Advent Međugorje 2022.

Za ugodan, zabavan i veseo ambijent pobrinut će se “Sestre Ramljak”.

Organizatori pozivaju da posjetite ovu manifestaciju te da uživate u dobroj atfosmeri i božićnom ugođaju.

Očekuju vas slasni zalogaji, ukusni napitci, nezaobilazno kuhano vino, fritule i raznolika gastro ponuda.

Također, u tijeku su Dani otvorenih vrata Muzeja “Naša Majka” gdje su svi posjetitelji dobrodošli u slobodno razgledavanje muzeja i galerije.

U periodu od 15.12. do 31.12.2022.god. u sklopu planiranih aktivnosti  u muzeju će biti predstavljena izložba slikara i amatera umjetnika sa područja Općine Čitluk pod nazivom  “Umjetnost Brotnja 2022”. Kroz izložbu će se promovirati jačanje kulturne vrijednosti i stvaranje prakse koja doprinosi kulturnom i ekonomskom razvitku Općine Čitluk.